Cavaliers vs. Pacers élő közvetítés, TV-csatorna:

Kik játszanak

Indiana @ Cleveland

A jelenlegi rekordok: A Cleveland Cavaliers szombaton 20 órakor (ET 20:00) a Rocket Mortgage FieldHouse-ban fogadja az Indiana Pacers csapatát. Bár az esélyek egyértelműen nem a Cleveland mellett szólnak, de legalább hazai pályán, saját szurkolóik előtt lépnek pályára.

A Cavaliers a pénteki mérkőzésen a New Orleans Pelicans elleni 116-104-es vereséggel jócskán alulmaradt. A Cleveland számára ezüstérmet jelentett az irányító Collin Sexton játéka, aki 6/10-zel dobott a palánkon túlról, és 31 ponttal zárt.

Aközben az Indiana, ha nem is domináns teljesítményt nyújtva, de 106-100-ra verte a Portland Trail Blazers-t csütörtökön. Az Indiana erőcsatára, Domantas Sabonis tette a dolgát, 20 ponttal és 11 lepattanóval dupla-duplát dobott. Sabonisnak ez már a negyedik egymást követő dupla-duplája.

A Cleveland 17-42-re áll, míg az Indiana 35-24-re. Néhány számot érdemes szem előtt tartani a kezdés előtt: A Cleveland átlagosan 49%-kal engedte az ellenfeleit dobni a parkettáról, ami a legmagasabb engedélyezett dobószázalék a ligában. A Cleveland helyzetét tovább rontja, hogy az Indiana 47,50%-os mezőnymutatóval lép pályára, ami a harmadik legjobb a ligában. A lapok tehát egyértelműen az Indiana mellett szólnak.

Kedds

A Pacers nagy, 8 pontos favorit a Cavaliers ellen a legfrissebb NBA oddsok szerint.

A Vegas ezen a meccsen is összhangban volt a fogadókkal, hiszen a mérkőzés 8 pontos spreadként nyitott, és ott is maradt.

Over/Under: 215

Nézd meg a SportsLine fejlett számítógépes modelljének NBA-tippjeit minden egyes mérkőzésre, így erre is. Get picks now.